Docieplenia budynków z Derowerk: XVI szkolenie autoryzowanych wykonawców

Docieplenia budynków z Derowerk: XVI szkolenie autoryzowanych wykonawców

Dopiero niedawno kończyliśmy nasze majowe szkolenie dotyczące technologii wdmuchiwania oraz materiału celulozowego Isofloc F, a już wielkimi krokami zbliża się szkolenie jesienne. Rozważacie wzięcie w nim udziału, ale nie jesteście przekonani co takie szkolenie może Wam zaoferować ? Mamy nadzieję, że poniższy materiał pomoże Wam podjąć decyzję i zobaczymy się tej jesieni w Łodzi.

Na najbliższym szkoleniu naszym celem, tak jak zawsze, będzie przekazanie Wam wiedzy oraz prezentacji środków, które otworzą Wam nowe drzwi na rynku i pomogą usprawnić pracę.

Zacznijmy od wiedzy, ta zostanie przekazana w postaci dwuczęściowej prezentacji podczas seminarium. Część pierwsza poświęcona będzie produktom firmy X-floc oraz możliwością jakie zapewniają w zakresie wdmuchiwania materiałów izolacyjnych. Prowadzący opowiedzą o całej ofercie maszyn i podpowiedzą jak wybrać taką, która idealnie spełni potrzeby Waszej firmy.

W drugiej części zdobędziecie wiedzę na temat materiału izolacyjnego Isofloc F, celulozy o najlepszej lambdzie na rynku wynoszącej 0,037 W/m*K. Jak ją najlepiej aplikować, jakie gęstości najlepiej zaizolują różne rodzaje przegród oraz informację na temat jej klasy palności czy zachowania podczas kontaktu z wilgocią. Omówione zostaną również zalety celulozy w porównaniu z innymi materiałami izolacyjnymi.

Część druga szkolenia to część praktyczna. Obywa się ona w naszym magazynie, gdzie uczestnicy przejdą krótkie szkolenie z obsługi Minifanta M99, a następnie będą mieli możliwość przy jego pomocy ocieplić różne przegrody celulozą pod okiem prowadzących. Pokażemy również jak zmierzyć gęstość ocieplonej przegrody, tak by mieć gwarancję dobrze wykonanej pracy.

Ostatnia część szkolenia to spotkanie z trenerem szwajcarskiej firmy SIGA, który pokaże uczestnikom szkolenia systemy szczelności powietrznej tej właśnie firmy. Każdy będzie miał możliwość własnoręcznie sprawdzić jakość oraz wytrzymałość ich produktów oraz dowiedzieć się kiedy powinny być stosowane.

Uczestnicy szkolenia mają możliwość zdobycia certyfikatu autoryzowanego wykonawcy Isofloc F, który poświadcza o zdobyciu niezbędnej wiedzy w zakresie jego aplikacji.

Mamy nadzieję, że powyższy opis przebiegu szkolenia zachęci Państwa do udziału w naszym jesiennym szkoleniu.

Serdecznie zapraszamy!

Potwierdzenie uczestnictwa prosimy zgłaszać poprzez:

  • email: derowerk@derowerk.pl
  • telefonicznie: Artur Dopadlik +48 603 910 589

W zgłoszeniu prosimy o podanie następujących danych:

  • Imię i nazwisko zgłaszającego;
  • Liczbę osób;
  • Numer telefonu kontaktowego;
  • Nazwę i adres firmy; (jeżeli dotyczy)
  • Numer NIP firmy.