Nota prawna

1. Prawa autorskie
Wszelkie prawa autorskie i prawa własności intelektualnej do serwisu internetowego i jego elementów, takich jak fotografie, rysunki, grafiki, tekst, a także inne treści należą do DEROWERK. Wszystkie znaki towarowe znajdujące się na stronie stanowią własność DEROWERK, chyba, że co innego zostało zaznaczone. Utwory znajdujące się na stronie nie mogą być wykorzystywane w żaden sposób, bez uprzedniej pisemnej zgody DEROWERK, chyba, że są wykorzystywane tylko do użytku osobistego użytkownika strony. Zabronione jest, między innymi, ich kopiowanie, modyfikowanie, linkowanie, czy wykorzystywanie w inny sposób, który wiąże się z ich upublicznieniem, a także wykorzystaniem w celach komercyjnych.

2. Produkty
Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Prezentowane na stronie internetowej ceny są cenami katalogowymi netto i mogą różnić się od cen tych produktów stosowanych aktualnie przez DEROWERK, a także oferowanych w punktach sprzedaży detalicznej lub hurtowej. Zdjęcia maszyn mają charakter poglądowy, stąd rzeczywisty wygląd może różnić się od prezentowanego na zdjęciach. Kolory na zdjęciach mogą odbiegać od rzeczywistych kolorów maszyn. DEROWERK zastrzegaja sobie prawo do zmiany niektórych parametrów technicznych produktów, a także ich wyglądu. DEROWERK nie gwarantuje, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Aranżacje wnętrz, budynki i inne elementy na zdjęciach przedstawione na stronie nie stanowią oferty handlowej DEROWERK.

3. Aktualizacja informacji
Informacje zawarte na stronie są aktualizowane na bieżąco. Stąd DEROWERK zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w serwisie internetowym bez uprzedniej informacji o wprowadzanych zmianach.

4. Ochrona prywatności i danych osobowych
DEROWERK gwarantuje ochronę prywatności i danych osobowych użytkowników serwisu internetowego, stosownie do oświadczeń składanych przy wprowadzaniu danych osobowych, a także zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z dnia 29 października 1997 r. z późn. zm.). Ponadto zbierane są informacje dotyczące statystyk strony internetowej, a ich gromadzenie i wykorzystywanie odbywa się w sposób zgodny z prawem.