fbpx

Kalkulator Czyste Powietrze

Czyste Powietrze – program dopłat rządowych.

Samodzielnie oblicz potrzebną grubość docieplenia granulatem Isofloc F.

Krok 1. Wybierz datę budowy budynku.


Krok 2. Wybierz rodzaj przegrody.

Krok 3. Ustaw suwakiem i sprawdź jaką potrzebujesz grubość docieplenia granulatem Isofloc F λ=0.037

5[cm]

Metodyka obliczeń jest zgodna z wymogami programu Czyste Powietrze na podstawie Rozporządzenia Ministra Energii z dnia 5 października 2017 r. w sprawie szczegółowego zakresu i sposobu sporządzania audytu efektywności energetycznej oraz metod obliczania oszczędności energii oraz na podstawie rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie (Dz.U. z 2015 r., poz.1422 z późn. zm.). Wyniki w rzeczywistości mogą nie odzwierciedlać stanu faktycznego. Skontaktuj się z nami w celu uzyskanie dokładnych wyników dla swojej przegrody.

Jak skorzystać z dofinansowania na termomodernizację domu w programie Czyste Powietrze? Pobierz instrukcję dla programu Czyste Powietrze. Dzięki niej krok po kroku dowiesz się co należy spełnić, aby skorzystać z rządowego programu dopłat.

Pobierz instrukcję

Zadaj pytanie. Na pewno odpowiemy.


Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Derowerk F.H.U. Zbigniew Białas, ul. Piotrkowska 183/187/22, 90-447 Łódź
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Derowerk F.H.U. Zbigniew Białas ul. Piotrkowska 183/187/22, 90-447 Łódź, zgodnie zRozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia, zgodnie z polityką prywatności Derowerk, z którą się zapoznałem.
Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych (imię i nazwisko, nr telefonu, adres e-mail) bezpośrednio firmie wykonawczej, która świadczy interesujące mnie usługi (np. wykonawstwa dociepleń, termoizolacji, termowizji, termomodernizacji, systemu szczelności powietrzno-wiatrowej budynków), w celu prawidłowej obsługi mojego zapytania. Mam świadomość, że mogę cofnąć niniejszą zgodę.
Podaj wynik działania: