fbpx

Kalkulator Czyste Powietrze

Czyste Powietrze – program dopłat rządowych

Samodzielnie oblicz potrzebną grubość docieplenia granulatem Isocell For You.

Kalkulator programu Czyste Powietrze.

Krok 1. Wybierz datę budowy budynku.


Krok 2. Wybierz rodzaj przegrody.

Krok 3. Ustaw suwakiem i sprawdź jaką potrzebujesz grubość docieplenia granulatem Isocell For You λ=0.037

5[cm]

Metodyka obliczeń jest zgodna z wymogami programu Czyste Powietrze na podstawie Rozporządzenia Ministra Energii z dnia 5 października 2017 r. w sprawie szczegółowego zakresu i sposobu sporządzania audytu efektywności energetycznej oraz metod obliczania oszczędności energii oraz na podstawie rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie (Dz.U. z 2015 r., poz.1422 z późn. zm.). Wyniki w rzeczywistości mogą nie odzwierciedlać stanu faktycznego. Skontaktuj się z nami w celu uzyskanie dokładnych wyników dla swojej przegrody.

Jak skorzystać z dofinansowania na termomodernizację domu w programie Czyste Powietrze? Pobierz instrukcję dla programu Czyste Powietrze. Dzięki niej krok po kroku dowiesz się co należy spełnić, aby skorzystać z rządowego programu dopłat.

Pobierz instrukcję

Zadaj pytanie. Na pewno odpowiemy.    Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Derowerk Piotr Białas, ul. Wileńska 10, 94-029 Łódź
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Derowerk Piotr Białas, ul. Wileńska 10, 94-029 Łódź, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia, zgodnie z polityką prywatności Derowerk, z którą się zapoznałem.
    Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych (imię i nazwisko, nr telefonu, adres e-mail) bezpośrednio firmie wykonawczej, która świadczy interesujące mnie usługi (np. wykonawstwa dociepleń, termoizolacji, termowizji, termomodernizacji, systemu szczelności powietrzno-wiatrowej budynków), w celu prawidłowej obsługi mojego zapytania. Mam świadomość, że mogę cofnąć niniejszą zgodę.