MASZYNY DO WDMUCHIWANIA I NATRYSKIWANIA

Zapoznaj się z ofertą największego w Europie producenta maszyn i urządzeń do wdmuchiwania materiałów izolacyjnych firmy X-FLOC GmbH.

 

nowe maszyny do wdmuchiwania

Maszyny X-Floc to wydajne i zaawansowane technicznie urządzenia przeznaczone do aplikacji metodą wdmuchiwania wszystkich dostępnych na rynku materiałów izolacyjnych.

Oferta X-Floc to szeroka gama modeli zarówno kompaktowych, konstruowanych z myślą o wykonawcach świadczących usługi niestacjonarnie, jak i wyspecjalizowanych, potężnych maszyn projektowanych z myślą o aplikacjach przemysłowych w dedykowanych halach produkcyjnych.

Ponad 25-cio letnie doświadczenie firmy X-Floc GmbH daje gwarancję wysokiej niezawodności, potwierdzonej przez tysiące zadowolonych wykonawców korzystających z urządzeń X-Floc na terenie całej Europy.

Sprawdzone rozwiązania mechaniczne w połączeniu z zaawansowaną elektroniką pozwalają w unikalny sposób połączyć szybkość pracy z maksymalnie kompaktową formą urządzeń.

Zaawansowane sterowanie bezprzewodowe, wyposażone w unikalną dynamiczną kontrolę ciśnienia, podnosi maksymalnie komfort aplikacji oraz umożliwia najwyższą precyzję regulacji parametrów pracy.

Oznaczenie CE jest gwarancją bezpieczeństwa i potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm w zakresie opracowywanych i stosowanych przez X-Floc GmbH rozwiązań technicznych.

Niemiecka jakość, kompleksowe specjalistyczne oprzyrządowanie i akcesoria – gwarantują sprawne działanie urządzeń.

Derowerk jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę maszyn X-Floc do wdmuchiwania materiałów izolacyjnych.

KATALOG MASZYN I URZĄDZEŃ
UŻYWANE MASZYNY DO WDMUCHIWANIA I NATRYSKIWANIA
LEASING MASZYN I URZĄDZEŃ
SERWIS MASZYN I URZĄDZEŃ

W sprawie pytań, zadzwoń:
+48 603 910 589
+48 603 914 083
+48 42 636 12 54

Wyświetlanie wszystkich wyników: 26