Zapraszamy 17 – 18.09.2011 na Targi Budownictwa w Sosnowcu

W dniach 17 - 18 września 2011 (sobota - niedziela) firma Derowerk wraz z firmami partnerskimi uczestniczy w Targach Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz "Sibex Jesień". Targi odbędą się w hali Expo Silesia w Sosnowcu.

W ramach Targów organizowany jest również Salon Renowacji Obiektów Zabytkowych i Sakralnych RENOVATIO.

Sibex

Budynki stare wymagają szczególnej opieki i troski. Przebudowa czy usuwanie detali architektonicznych to bezpowrotna strata.

Renovatio

Technologia wdmuchiwania dociepleń jest rozwiązaniem dylematu ochrony wartościowych budowli i ich adaptacji do wymogów naszych czasów.

Izolacja celulozowa isofloc F to najlepszy wybór dla termomodernizacji starych budynków. Wdmuchiwana w pustki ścienne i połacie dachowe, chroni drewno i przynosi realne oszczędności w kosztach ogrzewania.

Materiał dociepleniowy isofloc F jest materiałem trudnopalnym. W praktyce w czasie pożaru stanowi wytrzymałą barierę przed rozprzestrzenianiem się ognia i pomaga chronić zdrowie i życie mieszkańców.

Serdecznie zapraszamy Państwa na nasze stoisko nr 39. Pokażemy tam maszyny firmy X-Floc do pneumatycznej technologii dociepleń oraz materiał izolacyjny isofloc F.

Więcej informacji nt. targów jest na stronie www.sibexjesien.pl oraz www.targirenovatio.pl