Targi Budawlane Porannego w Białymstoku

Isofloc F na Targach Budowlanych Porannego w Białymstoku

Isofloc F na Targach Budowlanych Porannego w Białymstoku

W dniach 7-8 czerwca przed Teatrem Dramatycznym im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku odbyła się kolejna edycja Targów Budowlanych Porannego. Wśród wystawców obecny był Andrzej Sadowski - autoryzowany wykonawca isofloc, ekspert w dziedzinie natrysku i wdmuchiwania izolacji celulozowych przy ociepleniach dachów i ścian.

Targi Budawlane Porannego w Białymstoku
Targi Budawlane Porannego w Białymstoku

Isofloc F – celulozowy materiał izolacyjny sprawia, że poddasza mieszkalne są ciepłe zimą. Decyduje o tym szczelne wypełnienie przegrody i niski współczynnik przewodzenia ciepła 0,037 W/m*K.

 Isofloc chroni poddasza przed nagrzewaniem się latem i tłumi wahania temperatury w pomieszczeniach, na co wpływ ma niska lambda i wysoka wartość ciepła właściwego c = 2,15 kJ/kg. Isofloc F dzięki swoim właściwościom akustycznym wygłusza hałas zewnętrzny. Warstwa 10 cm isofloc F nawet o 51 dB redukuje natężenie dźwięków.

Targi Budawlane Porannego w Białymstoku

Jak pokazać to, co jest na co dzień niewidoczne dla oczu? Specjalnie na targi przygotowaliśmy pomniejszony przekrój ściany budynku oraz skosu dachu. Umożliwia to wykonanie aplikacji wełny celulozowej i pokazanie Inwestorom zalet materiału isofloc F. Dzięki prezentacji zwiedzający mogli przekonać się o zaletach ociepleń budynków metodą wdmuchiwania z zastosowaniem naszego granulatu celulozowego.

Ten ekologiczny materiał zapewnia doskonałą izolację termiczną i akustyczną w konstrukcjach murowanych i drewnianych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zwiedzającym za zainteresowanie, ciekawe dyskusje oraz swą obecność. Do zobaczenia za rok!