Docieplanie budynków na targach Interbud w Łodzi

Docieplanie budynków na Targach Interbud – odwiedź nasze stoisko!

Docieplanie budynków na targach Interbud w Łodzi

Derowerk w dniach 27.02.2015 – 01.03.2015r. będzie uczestniczył w 22. edycja targów Interbud. Wydarzenie to jest jedną z najważniejszych tego typu imprez w naszym kraju.

Czas trwania imprezy: 27.02.2015 – 01.03.2015r
Miejsce: Stoisko nr 34, Hala Expo, al. Politechniki 4, Łódź.

Warto skorzystać z okazji i zapoznać się na naszym stoisku z przełomową technologią dociepleń wdmuchiwanych. Dla klientów chętnych odwiedzić nasze stoisko przygotowaliśmy darmowe zaproszenia. Ilość sztuk ograniczona.

Docieplanie budynków na targach Interbud w Łodzi

Spotkanie na targach pozwoli Państwu zapoznać się z najpopularniejszą na rynku maszyną do prowadzenia prac dociepleniowych metodą wdmuchiwania – Minifantem M99 DS.-Pro. Prezentacja maszyny zostanie połączona z pokazem aplikacji materiału celulozowego w przegrody zamknięte za pomocą osprzętu dostarczanego przez firmę X-Floc.

Targi będą ponadto okazją do zapoznania się z granulatem celulozowym isofloc F. W ich trakcie dowiedzą się Państwo, w jaki sposób i dlaczego warto ocieplić dom naszą celulozą. Isofloc F to ekologiczny materiał izolacyjny o najniższym współczynniku przewodzenia ciepła 0,037 W/m*K. isofloc F posiada certyfikat CE i uzyskał klasę reakcji na ogień B s-2, d0, jest materiałem bezpiecznym, nie rozprzestrzeniającym ognia.

W ramach targów uzyskacie Państwo możliwość zapoznania się z szerokim asortymentem systemów szczelności powietrznej firm SIGA i isofloc.

Produkty szwajcarskiej firmy SIGA to ekologiczne taśmy klejące do montażu membran dachowych, folii wstępnego krycia, folii paroizolacyjnych. Nieograniczony czas trwałości użytkowej taśm SIGA sprawia, że warstwa wstępnego krycia dachu jest szczelnie chroniona przed napływem wilgoci i zachowuje swoją funkcję membrany dachowej przez cały okres użytkowania budynku.

System taśm wewnętrznych SIGA to trwałe rozwiązania zapobiegające degeneracji elementów konstrukcyjnych dachu i poddasza oraz chroniących ocieplenie budynku przed szkodami powodowanymi kondensacją pary wodnej.

System SIGA uzupełniamy foliami paroizolacyjnymi isofloc, w tym rewelacyjną folią isofloc active o zmiennym zakresie oporu dyfuzyjnego (0,25 m – 10 m). Na Targach zaprezentujemy również najwyższy standard taśm do ciepłego montażu okien: Fentrim firmy SIGA. Są to taśmy do montażu okien, które charakteryzują się znakomitą jakością klejenia i spełniają rygorystyczne niemieckie normy montażu okien.

Zapraszamy do odwiedzenia nas na stoisku nr 34.