loia-architekci-czerwiec-2018

Derowerk dla architektów w ramach szkolenia „Budownictwo pasywne”

Derowerk jest partnerem merytorycznym szkolenia „Budownictwo pasywne”, organizowanego przez Łódzką Okręgową Izbę Architektów RP w dniu 14 czerwca 2018 r. w Łodzi.

W ramach szkolenia „Budownictwo pasywne”, uczestnicy będą zgłębiać podstawy projektowania nowoczesnych domów o minimalnych potrzebach energetycznych.

Rolą zespołu specjalistów i inżynierów Derowerk jest przybliżenie architektom nowoczesnych technologii izolacji termicznej i systemu szczelności powietrzno-wiatrowej budynków – czynników kluczowych dla utrzymania ciepła w domach jedno- i wielorodzinnych.

Poza omówieniem istotnych kwestii związanych z fizyką budowli, wykładowcy Derowerk w praktyce zaprezentują metodę maszynowego wdmuchiwania materiałów izolacyjnych, zapobiegającą powstawaniu mostków termicznych. Żelaznym punktem programu będzie również przybliżenie właściwości wełny celulozowej isofloc F jako ekologicznego, skutecznego i trwałego materiału do ociepleń. Będzie też czas na prezentację specjalistycznych produktów SIGA dla szczelności powietrzno-wiatrowej budynków.

Derowerk od lat współpracuje z uznanymi producentami domów pasywnych w Polsce, dlatego przekazywana architektom wiedza ma charakter praktyczny.

Czerwcowe szkolenie będzie kolejnym ze spotkań dla architektów, w których Derowerk dzieli się wiedzą i kilkunastoletnim doświadczeniem w branży termoizolacyjnej.

siga-folie-tasmy-derowerk