Maszyny do docieplania wełną mineralną – szkolenie X-FLOC i Knauf

Wspólne szkolenie z technologii wdmuchiwania

Film „Maszyny do docieplania wełną mineralną – szkolenie X-FLOC i Knauf”, to krótka relacja ze szkolenia poświęconego ocieplaniu metodą wdmuchiwania, z zastosowaniem wełny mineralnej.

Szkolenie, przeprowadzone przez ekspertów z firmy Derowerk dla Knauf Insulation, dotyczyło ocieplania budynków metodą wdmuchiwania, z zastosowaniem wełny mineralnej. Spotkanie było podzielone na dwie części – teoretyczną i praktyczną. Kilkunastu uczestników mogło przekonać się na własne oczy, jak działają maszyny do wdmuchiwania i jak usprawniają one pracę ekipom wykonawczym. Do demonstracji używana była maszyna wdmuchująca Minifant M99 firmy X-FLOC, która idealnie nadaje się do prac dociepleniowych np. w domach jednorodzinnych. Luźne włókna szczelnie wypełniają przegrody ciągłą warstwą, dzięki czemu ciepło nie ucieka przez niezaizolowane szczeliny.

Wspólne szkolenie z technologii wdmuchiwania prowadzone przez Derowerk dla Knauf Insulation

Na filmie ukazane jest jak maszyna Minifant M99 świetnie radzi sobie z wełną mineralną Supafil Loft. Dodatkowo prezentacja maszyny do wdmuchiwania Zellofant M95 oraz zewnętrznej dmuchawy.