Taśma do folii paroizolacyjnej​, membran oraz płyt OSB i MDF Isofloc Tape

Taśma do folii paroizolacyjnej membran oraz płyt OSB płyt MDF Isofloc Tape

Taśma tape firmy isofloc to jednostronna taśma parochronna, która umożliwia łączenie zakładów folii parochronnych, paroizolacyjnych, membran ściennych i dachowych, a także płyt OSB i MDF.

Wymiary taśmy Isofloc Tape:
Szerokość: 6 cm
Długość: 30 m

Taśma tape jest stosowana zwykle z foliami Isofloc: Isofloc Static Sd 2 oraz Isofloc Active.

Taśmy montażowe isofloc umożliwiają trwałe połączenia zakładów folii paroizolacyjnych, parochronnych, jak również membran dachowych i ściennych oraz płyt MDF i OSB, dzięki czemu gwarantują odpowiedni poziom szczelności powietrznej. Trwały montaż chroni również materiał izolacyjny przed zawilgoceniem.

[Bez mocnego systemu montowania (odpornego na rozklejenia i rozszczelnienia), budynek jest narażony na przenikanie powietrza i wilgoci, czego konsekwencją mogą być straty ciepła, zniszczenie warstwy izolacji i biologiczna destrukcja drewnianych elementów konstrukcyjnych.]

System folii parochronnych i paroizolacyjnych isofloc przeznaczony jest do uszczelniania konstrukcji budynków na przenikanie powietrza (w tym również lekkich konstrukcji drewnianych). Folie parochronne isofloc zabezpieczają jednocześnie warstwę ocieplenia oraz drewniane elementy konstrukcyjne przed pojawieniem się szkód budowlanych związanych z rozwojem grzybów i pleśni. Ze względu na doskonałe parametry fizyczne i wytrzymałościowe, folie parochronne isofloc świetnie współpracują z wdmuchiwaną wełną celulozową isofloc F.

Podobne Treści