Ocieplanie stropodachu w trakcie budowy

Ocieplanie stropodachu w trakcie budowy

Film „Ocieplanie stropodachu w trakcie budowy wełną celulozową isofloc F”, pokazuje proces termoizolacji dużego stropodachu nowo budowanego budynku przy użyciu mobilnej maszyny do wdmuchiwania Minifant M99 firmy X-FLOC, jako jednego z kluczowych elementów ocieplania całego budynku.

Na filmie możemy zobaczyć, jak szybko i dokładnie wykonuje się ocieplenie dużych powierzchni stropodachów metodą wdmuchiwania wełny celulozowej isofloc F.

Filmowe ujęcia w zbliżeniach pokazują, jak materiał celulozowy isofloc F jest podawany do maszyny Minifant M99, jak jest w niej mieszany i jak wężami przesyłowymi podawany jest w górę i instalowany bezpośrednio w przegrody stropodachu.

Rozwiązanie ocieplenia stropodachu, zaprezentowane na filmie, pozwala na uzyskanie doskonałej termoizolacyjności i zabezpiecza przed ucieczką ciepła i zawyżonymi rachunkami za ogrzewanie.  Jednocześnie latem poprawia znacząco komfort życia mieszkańców ostatniej kondygnacji, chroniąc mieszkania przed przegrzewaniem.

Powierzenie termoizolacji stropodachu specjalistom od ociepleń wdmuchiwanych z Sieci Autoryzowanych Wykonawców Derowerk gwarantuje najwyższy poziom wykonanych prac.

Ocieplanie stropodachu w trakcie budowy.