Minifant M99 – sprytny i wydajny model maszyny do wdmuchiwania

Model Minifant M99 to uniwersalna maszyna do wdmuchiwania łącząca w sobie niewielkie wymiary i niską masę z możliwością pracy na większości materiałów izolacyjnych dostępnych na rynku.

Model M99 nadaje się świetnie zarówno do prac poprawkowych jak i do realizacji pełnoprawnych, kompleksowych ociepleń przeprowadzanych w technologii wdmuchiwania.

Moc dwóch dmuchaw zainstalowanych w maszynie pozwala podawać materiał na wysokość ok. 25m bez spadku wydajności. Możliwość podłączenia zewnętrznej dmuchawy pozwala poprawić ten imponujący, biorąc pod uwagę gabaryty maszyny, wynik i stosować Minifanta nawet do ociepleń budynków wysokich.

Model Minifant M99 jest wyposażony standardowo w sterowanie bezprzewodowe; proste w wersji DS oraz zaawansowane, pozwalające na pełną kontrolę parametrów pracy z pilota, w wersji DS-Pro.

Minifant M99 – sprytny i wydajny model maszyny do wdmuchiwania

Minifant M99 to idealny model dla firm rozpoczynających swoją przygodę z technologią wdmuchiwania. Maszyna ta ceniona jest również przez doświadczonych instalatorów, którzy potwierdzają jej wysoką trwałość, mobilność i bardzo dobrą wydajność do 650 kg/h przy aplikacji celulozy. 

Nie bez znaczenia jest również fakt, że model jest zasilany na 1 złącze 230V i tym samym może być używany niemal wszędzie. Minifant M99 posiada również funkcję odsysania – po doposażeniu w dedykowaną beczkę może zatem zmienić się w przemysłowy odkurzacz. Powyższe cechy sprawiają, że jest to jeden z najbardziej uniwersalnych modeli i zarazem jedna z najczęściej wybieranych maszyn do wdmuchiwania.

O MINIFANT M99:  

WIĘCEJ O MASZYNACH DO WDMUCHIWANIA I NATRYSKIWANIA: