Targi Bud-Gryf

Isofloc F na Targach Bud-Gryf w Szczecinie

Isofloc F na Targach Bud-Gryf w Szczecinie

W dniach 28-30 marca br. w Szczecinie odbyły się 23 Międzynarodowe Targi Budowlane BUD - GRYF SZCZECIN oraz 18. Targi Energii Konwencjonalnej i Odnawialnej ENERGIA. Derowerk również miał swój wkład w tworzeniu tego eventu.

Targi Bud-Gryf
Targi Bud-Gryf

Nasz autoryzowany wykonawca, znakomity fachowiec od izolacji celulozowych, Seweryn Szeląg z firmy Uni-versal prezentował zalety termicznej izolacji celulozowej isofloc F oraz docieplania budynków metodą wdmuchiwania.

Targi Bud-Gryf

Celuloza isofloc F świetnie sprawdza się jako ocieplenie dachów. 

Największe zainteresowanie zwiedzających wzbudzał model dachu przykryty membraną paroprzepuszczalną, z widocznym pod nią materiałem izolacyjnym isofloc F.

Ponieważ celuloza isofloc F ma niski współczynnik przewodzenia ciepła i wysokie ciepło właściwe, jej zastosowanie pomaga zmniejszyć koszty ogrzewania i doskonale poprawia warunki mieszkalne na poddaszach latem. 

Świetna izolacyjność akustyczna materiału sprawia, że poddasze ocieplone isofloc F jest skutecznie chronione przed zewnętrznym hałasem.

Uzyskiwana z recyklingu makulatury gazetowej izolacja isofloc F to ekologiczne i ekonomiczne ocieplenie, które sprawdza się również w budynkach pasywnych.

Decydują o tym zalety isofloc F: dokładność wykonania, duża zdolność akumulacji ciepła i wyjątkowa oporność na przepływ powietrza. W rezultacie domy pasywne ocieplone celulozą isofloc F w 100% spełniają założenia projektowe.

Targi Bud-Gryf

Dlatego wsparliśmy również Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny, którego studenci na potrzeby targów przygotowali prezentację najlepszych materiałów dla budownictwa niskoenergetycznego i pasywnego. Do zaprojektowanego i przygotowanego przez nich modelu przekroju domu pasywnego nasz przedstawiciel wdmuchnął izolację isofloc F.

Dziękujemy firmie PW Uni-versal Consulting Service i wszystkim Gościom odwiedzającym stoisko.