EM300 – wielka moc w kompaktowej formie

Film „EM 300. Wielka moc w kompaktowej formie” prezentuje kluczowe cechy uniwersalnych maszyn do wdmuchiwania materiałów izolacyjnych. Możemy zobaczyć, jak dzięki wygodnym kółkom, jedna osoba jest w stanie bezproblemowo przemieszczać maszynę w pożądane miejsce, jak łatwo zarządza się jej pracą dzięki pilotowi zdalnego sterowania, jak podłącza się dmuchawy.

Film pokazuje również różnice między poszczególnymi typami maszyn: EM340, EM365, EM360, sposób konserwacji wału kruszarki, ruch śluzy w przód i wstecz, ruch wsteczny wału kruszarki , wszelkie inne regulowane ustawienia oraz sposób przyłączania węża instalacyjnego. Kolejne ujęcia prezentują sposób podawania materiału izolacyjnego do maszyny, proces wstępnego rozdrabniania oraz proces wdmuchiwania celulozy w element testowy o objętości 0,1m3 (przeszklona przegroda demonstracyjna). Możemy zobaczyć, jak pilot zdalnego sterowania pozwala kontrolować wszystkie parametry wdmuchiwania i jak stabilnie trzyma się materiał w izolowanej przegrodzie. Kolejnym krokiem jest mierzenie gęstości zainstalowanego materiału.

Podobnie możemy zobaczyć, jak przebiega instalacja wełny drzewnej w demonstracyjnej przegrodzie i jaką ona osiąga stabilność.

Dodatkową zaprezentowaną funkcją maszyny jest odsysanie – funkcja odkurzacza przemysłowego, która pozwala na ponowne wykorzystanie materiału.
Film pokazuje również, jak łatwa jest konserwacja maszyny EM300.

EM300 – wielka moc w kompaktowej formie