Docieplanie poddasza wełną celulozową

Film „Docieplenie poddasza metodą wdmuchiwania wełny celulozowej www.eko-sowa.pl pokazuje proces ocieplania domu jednorodzinnego wełną celulozową na poddaszu jednego z domów jednorodzinnych w Łodzi.

Możemy zobaczyć z bliska, jak materiał termoizolacyjny ładowany jest do maszyny, jak płynnie przepływa przez półprzezroczysty wąż, jak celuloza jest aplikowana w przegrody zamknięte, szczelnie wypełniając ocieplaną przestrzeń, a także jak otula ciepłą, grubą warstwą strop nieużytkowego poddasza.

Dzięki filmowi możemy przekonać się, jak szybkie, dokładne i nieuciążliwe jest wykonywanie termoizolacji metodą wdmuchiwania, z wykorzystaniem ekologicznej wełny celulozowej. Świetne parametry użytkowe i 50-letnia trwałość celulozy sprawiają, że ocieplenie z wykorzystaniem tego materiału jest inwestycją na całe dziesięciolecia.

Film powstał podczas prac termoizolacyjnych realizowanych przez certyfikowanego Wykonawcę z Sieci Autoryzowanych Wykonawców Derowerk.

Docieplanie poddasza wełną celulozową przeprowadzone przez autoryzowanego wykonawcę Derowerk- firmę Eko-Sowa. Prace wykonane były na poddaszu jednego z domów jednorodzinnych w Łodzi.