Dlaczego stosować folie paroizolacyjne i taśmy uszczelniające?

Dlaczego warto wybrać produkty SIGA do uszczelnień paroizolacji i wiatroizolacji?

Budowlane taśmy klejące szwajcarskiej firmy SIGA to najskuteczniejsze rozwiązanie dla trwale szczelnej paroizolacji i wiatroizolacji - derowerk

SIGA to:
  • ekologiczny i praktyczny system dla wiatroizolacji i paroizolacji budynków;
  • trwale zmniejsza zapotrzebowanie na energię cieplną budynku;
  • chroni przed przewiewami i szkodami budowlanymi.

Dlaczego warto wybrac produkty SIGA do uszczelnien paroizolacji i wiatroizolacji - akcept1 - derowerk Taśmy SIGA są otwartym i uniwersalnym systemem paroizolacji i wiatroizolacji. Zalecamy ich stosowanie w połączeniu z foliami paroizolacyjnymi, membranami dachowymi i membranami fasadowymi wszystkich producentów. Nieważne, czy będzie to membrana dachowa Tyvek lub Dorken, paroizolacja marki Proclima lub Isofloc, czy jakikolwiek inny produkt – specjaliści SIGA dokładnie sprawdzili działanie taśm z wszystkim dostępnymi na rynku rozwiązaniami.

Dlaczego warto wybrac produkty SIGA do uszczelnien paroizolacji i wiatroizolacji - akcept2 - derowerkJedynie taśmy SIGA gwarantują wieloletnią, nieograniczoną czasowo szczelność budynku na przenikanie powietrza i jego szczelną wiatroizolację.

Dlaczego warto wybrac produkty SIGA do uszczelnien paroizolacji i wiatroizolacji - akcept3 - derowerkLaboratoria firmy SIGA nieustannie opracowują i badają nowe rozwiązania przy wsparciu specjalistów z zakresu budownictwa. SIGA jest twórcą opatentowanych rozwiązań spoiw klejących i warstw uszczelniających powietrznie.

Dlaczego warto wybrac produkty SIGA do uszczelnien paroizolacji i wiatroizolacji - akcept4 - derowerkProdukty SIGA nie ulegają przeterminowaniu. Kleje stosowane przy produkcji taśm SIGA nie podlegają procesom starzeniowym. Ich siła łączenia jest tak samo mocna po 10-ciu latach jak w dniu wyjęcia taśmy z pudełka.

Dlaczego warto wybrac produkty SIGA do uszczelnien paroizolacji i wiatroizolacji - akcept5 - derowerkProdukty SIGA są ekologiczne i bezpieczne. Nie zawierają szkodliwych dla zdrowia rozpuszczalników, formaldehydów, związków chloru ani innych substancji toksycznych.

Dlaczego warto wybrac produkty SIGA do uszczelnien paroizolacji i wiatroizolacji - akcept6 - derowerkTylko paroizolacja i wiatroizolacja uszczelniona taśmami SIGA zapewnia trwałą, nieprzerwaną ochronę Twojego domu i mieszkańców przed zagrożeniem powodowanym rozwojem grzybów i pleśni w konstrukcji budynku.

Dlaczego warto wybrac produkty SIGA do uszczelnien paroizolacji i wiatroizolacji - akcept7 - derowerkTaśmy, membrany i folie paroizolacyjne dostarczane przez Derowerk produkowane są w dwóch szwajcarskich fabrykach koncernu SIGA AG. Gwarantujemy najwyższą jakość produktu na lata.

Dlaczego warto wybrac produkty SIGA do uszczelnien paroizolacji i wiatroizolacji - akcept8 - derowerkJakość produktów SIGA potwierdzają certyfikaty: Eko Institut, ift Rosenheim, TU Berlin, Sintef.

Dlaczego warto wybrac produkty SIGA do uszczelnien paroizolacji i wiatroizolacji - akcept9 - derowerkFolie paroizolacyjne i membrany dachowe dostarczane przez Derowerk posiadają oznakowanie CE.